Świat filmu, recenzje, opisy, wydarzenia - zapraszam na stronę dla miłośników X Muzy!
Blog > Komentarze do wpisu

My Little Pony. Film (My Little Pony:The Movie)

reż. Jayson Thiessen

"My Little Pony" to olbrzymia marka. Wszyscy rodzice małych dziewczynek coś o tym wiedzą i pewnie są doskonale zorientowani w kulisach świata Equestrii.

Jako ojciec trzech córek, w tym dwóch, które są już Kucykami na bieżąco, też trochę o losach Twilight, Rarity, Rainbow Dash oraz pozostałych mógłbym opowiedzieć sporo. Serial to już produkcja kultowa. Teraz mogliśmy przekonać się jak wyjdzie filmowa wersja przygód sympatycznych Kucyków. Od prawie tygodnia film gości już na ekranach kin w całej Polsce i radzi sobie naprawdę dobrze.

Nie ma co tu ściemniać - jest to produkcja dla fanek "My Little Pony" i one będą po seansie wniebowzięte. Twórcy doskonale o tym wiedzieli, dlatego zastosowali dość proste i sprawdzone rozwiązania. Fabuła opowiada więc o kolejnym najeździe na Equestrię. A jedynymi, które będą mogły uratować swoje miejsce na Świecie będą oczywiście nasze bohaterki.

Do tego wszystkiego dostajemy jeszcze kilka ładnych, wzruszających piosenek, których słowa z pewnością będą głośno wyśpiewywały wszystkie wielbicielki Pony oraz bajecznie kolorową animację i dynamicznie gnającą do przodu, nie tracącą ani sekundy akcję. Pewnie każda młoda dama ma swojego ulubionego Kucyka. Faworytką moich są Twilight i Rainbow Dash. No i jeszcze Księżniczka Celestia. Wszystkie je spotkacie w tym filmie na pewno.

To naprawdę miła, familijna produkcja - patrzyłem na zachwycone twarze dziewczynek przez 90 minut filmu i jest to chyba najlepsza możliwa rekomendacja dla tego typu kina.

Moja ocena: 4

środa, 11 października 2017, michal.broniszewski

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:web counter